Deelnemers Smart Cities

Deelnemers Smart Cities

Op de themamiddag van Smart Cities op 13 maart 2014 met het thema "Kennis, Inspiratie en Innovatie" waren de volgende deelnemers vertegenwoordigd.

Tags:


Adviesbureau Ewout van Halteren Ewout van Halteren
Allinco John Koch
Amsterdam Economic Board  Ger Baron 
Artfull Leadership Michiel Nannen
ASR vastgoedontwikkeling Marnix van Delft
ATOS Tom Winkel
Balance Joost Holleman
Balance Sander Aukoma
Bartels Infra Frans Jan Willemen
Beyond Now Alex Sievers
Bouwbedrijven Jongen Bob Jongen
Brandweer J. Cnossen
Brink groep Heinrich van doorn
Centric Ben van Lier
Centric Karim Henkes
Chr. Agrarische Hogeschool Corné Kocks
Compas Interim Management en Advies Frans van der Ham
Dekra Kasper Nijkamp
Dekra Paul Schildmeijer
Dienst Landelijk Gebied Hans van Vliet
Dienst Landelijk Gebied Mark Groothuis
Enodes Olcay Pinarbasi
Enodes P.G. Koetsier
Enodes Schootstra
Enodes Sylvain van Ligtenberg
Flexicontrol Jan-Jesse Hopman
Fooq Richard Velthuis
Gasunie Age Yska
Gasunie Menno Groeneveld
Gemeente Achtkarspelen René v.d. Kooy
Gemeente Almere Diane Bergman
Gemeente Almere Schulte NordHolt
Gemeente Amersfooort Theo Slijkerman
Gemeente Delft Maartje Scholten
Gemeente Delft Wilbert Hoondert
Gemeente Den Haag / Over Morgen Gijs van der Poel
Gemeente Ede Karina Kempkes
Gemeente Ede Martien Hagens
Gemeente Heerenveen Jan Bakker
Gemeente Heerenveen Klaas Kuperus
Gemeente Heusden Hans de Kort
Gemeente Hoogezand Sappemeer/Slochteren Susanne Molenkamp
Gemeente Lelystad Ruud Bouwmeister
Gemeente Roosendaal Perry van Kempen
Gemeente Rotterdam Els Mitek
Gemeente Utrecht Marianne Lensink
Gemeente Westerveld Bas Spliet
Gemeente Zoetermeer Peter de Visser
Heddes Bouw & Ontwikkeling / Ballast Nedam Jaap Jan Smit
Heineken Nederland B.V. Ingrid Sentse
het Wetterskip Fryslan  Niels Koetsier
HHS Delfland  Jaap Korf
Hogeschool Windesheim J.G. Stegeman
Jonge Honden Mai van der Heide
Jonge Honden Wouter Rijsman
LIACS Leiden Institute of Advanced Computer Science Jeroen van der Leijé
Lichtarchitekt Peter van Kempen
los stadomland Hans van Kempen
Luz architecten Heleen Bothof
Martens & Van Oord Patrick de Laat
OMALA N.V. Dennis Meerburg
OMALA N.V. Serge Hollander
Ooms Rob Verhoef
Over Morgen Gijs van der Poel
Over Morgen Tirza Huisingh
ProActief Vastgoed Marco Aartse
Provincie Flevoland Hendrik Jan Meijboom
Provincie Gelderland Peter van Riswijk
Provincie Noord-Holland W. Jue
René Wubs Architectuur René Wubs
Rijkswaterstaat Koen vd Kroon
Saxenburgh Groep Ger Bullinga
Saxenburgh Groep Ruud Rusken
Saxion Huib Haccoû
Saxion Michel Linnenbank
Sipma archtecten Jetze Sipma
Stadsontwikkeling Rotterdam Cees Buijs
Studio Roosegaarde Daan Roosegaarde
Tangram Architekten Bart Mispelblom Beyer
TU Eindhoven Nick Opbroek
Ter Steege Bouw Vastgoed Apeldoorn Kees Remie
Tom Bergevoet Architecture Tom Bergevoet
TU Eindhoven Georgina Vompiri
TU Eindhoven Jonna Zwetsloot
TU Eindhoven Nienke Vording
Twijnstra The Bridge SwamiPersaud, Arun 
Visser & Smit Hanab Gerrit Koldewee
Visser & Smit Hanab Laura Teunissen
Visser & Smit Hanab bv Remco van Beest