Kunstgras Voetbal bij Antea Group

De club: 'Een schot in de roos. Voor de hele vereniging'

De VV Steenbergen was ambitieus in haar keuze voor een kunstgrasveld. Mede dankzij de inzet van vrijwilligers werden deze aspiraties waargemaakt. Het nieuwe veld zorgt voor nieuwe mogelijkheden en meer leden. Wil Knop, hoofd accommodatie VV Steenbergen, vertelt.

Businesslijnen:
Tags:

Op zoek naar een nieuw kunstgrasveld

'Toen we groen licht kregen voor een kunstgrasveld, zochten we naar een systeem dat het beste bij onze club paste. We kwamen terecht in Hilversum bij SC 't Gooi. Hier had Antea Group een nieuw systeem aangelegd. Het veld lag er schitterend bij, oogde als een natuurgrasveld. Anders dan bij andere velden was dit met kurk ingestrooid.

Veel zelf doen met vrijwilligers

‘Aan dit veld hing een prijskaartje. Omdat we als vereniging zelf veel energie in de aanleg wilden stoppen, konden we deze investering dragen. Uiteindelijk zijn we in juni samen met de gemeente en Antea Group gestart.’

Samenwerken in bouwteamverband

‘Dit deden we in bouwteamverband: een samenwerking met gemeente en Antea Group. We konden snel meters maken en waren als club bij elke keuze betrokken. Naast het veld hebben we nieuwe ballenvangers, dug-outs, bestrating en hekwerk aan kunnen leggen.’

Meer aanmeldingen dankzij kunstgras

‘Het veld is een schot in de roos. Het biedt ons meer mogelijkheden. We organiseren voor het eerst een zomeravondcompetitie. Ook hebben we een 7 tegen 7 competitie opgezet. Als de trainingsvelden door regen niet bespeelbaar zijn, bieden we onze leden een aangepast trainingsschema. Een stukje extra kwaliteit dat ons zelfs meer aanmeldingen opleverde. Ook de kantine kan vaker open.’

Complimenten van de tegenstander

De spelers? Die zweren erbij. Geen hobbels, geen gaten en het veld glijdt bij een sliding lekker door. Zelfs van tegenstanders ontvangen we complimenten. 'Op jullie veld willen we elke week wel spelen.'

Meer mogelijkheden, meer leden?  Wat kan kunstgras voor jouw vereniging betekenen? Neem contact op met één van onze adviseurs.